Architerctural Concrete

Arhitektuurne betoon

Kaasaegne arhitektide keel

Olgu see siis hingematvates kõrgustes või läbi äärmuslike vormide ja struktuuride – arhitektide nägemused muuseumide, kontserdisaalide, staadioni või sildade teostamiseks seavad ehitustööstusele üle maailma kõrgeimad võimalikud nõudmised. 

Paljudel juhtudel on arhitektuurne betoon kaasaegne lahendus, olgu see siis tsiviilehituslikel, majanduslikel või esteetilistel põhjustel. 

PERI pakub oma ehitusvaldkonna klientidele praktilist abi ja tuge: projekti nõuetele optimaalselt sobitatud voodri- ja raketisesüsteemide valimist, planeerimist ja tarnimist. Õige raketise lahendus igale arhitektuursele betoonpinnale, alates standardraketistest kuni eriprojektideni. Parimad tulemused sünnivad väga tihedas koostöös arhitektide, töövõtjate ja PERI inseneride vahel.

   

Projekti näited

Tänapäevased konstruktsioonid ja ehitusmeetodid võimaldavad teostada muljetavaldavaid arhitektuurilisi kontseptsioone. Allpool näete mõningaid projekte, mille kallal oleme nende kontseptsioonide saavutamiseks töötanud.

  • UCL East, London
    Vaata projekti ülevaatega videot.
MAXXI - Museo nazionale delle arti del XXI secolo, Rome, Italy - This extraordinary structure is characterized by twisting reinforced concrete walls which reach heights of up to 14 m.

Kas töötate sellise projekti kallal?

Helista numbrile +372 677 11 00 või kirjuta e-mailile peri@peri.ee

Vajuta siia