You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Administratsioon

Raivo Vesiaid
juhataja

telefon: +372 677 11 08
e-post: raivo@peri.ee    
 

Merle Zimmer
krediidijuht

telefon: +372 677 11 00
e-post: merle.zimmer@peri.ee

Kristo Rääk
tehnilise osakonna juhataja

mobiil: +372  52 10 422
e-post: kristo@peri.ee    
 

Maila Udris
pearaamatupidaja


e-post: maila@peri.ee
 

Projektijuhid

Tiit Roots

mobiil: + 372 50 42 228
e-post: tiit@peri.ee

Rein Rebas

mobiil: +372 51 09 177
e-post: rein@peri.ee
 

Aleksei Karpov

mobiil: +372 52 18 931
e-post: aleksei@peri.ee

Merle Saadoja

mobiil: + 372 50 20 968
e-post: merle@peri.ee

Jana Kuzmina

mobiil: +372 56 271 577
e-post: jana@peri.ee

Ladu

Taivo Rooger
laojuhataja

mobiil: +372 53 446 476
e-post: taivo@peri.ee
 

Marika Ojamaa
klienditeenindaja

telefon: +372 677 11 05
e-post: marika@peri.ee
 

Nimekirja vaade Kaardivaade

Eesti

PERI AS

PERI AS Valdmäe 8, 76406
Saku vald Harjumaa, Eesti
Tel: +372 677 11 00
E-post: peri@peri.ee
Koduleht: www.peri.ee

Oleme avatud: E-R 8.00-17.00 L,P suletud