Visit our exhibition hall to see and get hands-on with our formwork and scaffolding systems

PERI

PERI kaubamärgi asutasid 1969. aastal Artur ja Christl Schwörer väikeses linnas nimega Weissenhorn. 

Alates 1969. aastast oleme töötanud koos klientidega, et luua nende ehitusprojektide jaoks ohutuid, uuenduslikke ja optimaalseid süsteeme, olenemata sellest, kui keerulised, väljakutsuvad või ainulaadsed need on. 

Täna töötab meil umbes 9500 inimest ning tegutseme enam kui 60 tütarettevõtte ja üle 120 logistikakeskuse kaudu kogu maailmas. Oleme endiselt asutajapere omanduses, oleme uhked oma pärandi ja sõltumatuse üle ning oleme jätkuvalt pühendunud klientidega pikaajaliste suhete loomisele. 

PERI teenindab oma kliente üle maailma uuenduslike süsteemiseadmete ning laiaulatusliku raketise ja tellingute tehnoloogiaga seotud teenustega. 

Meie eesmärk on oma toodete ja teenuste kaudu muuta ehitamine tõhusamaks, kiiremaks ja ohutumaks. 

PERI ajalugu

Liituge meiega muljetavaldaval teekonnal läbi PERI sündmusterohke ajaloo. 

PERI International

Meie eksperdid teenindavad aktiivselt kliente peaaegu kõigis maailma riikides. Sellest erinevate nõuetega rahvusvahelisest tegevusest loome suurepäraseid teadmisi kõikides valdkondades ja turgudel. Meil on hea meel jagada seda oskusteavet oma klientidega. Seega loovad kohalikud teadmised globaalseid teadmisi – tõhusate ja ohutute ehitusprotseduuride ning kvaliteetsete tulemuste jaoks.

  • Töötajate arv
  • Ettevõte käive

Meie pühendumus jätkusuutlikkusele

Jätkusuutlikkuse teemal on meie äriprotsessides kindel koht. Tootearendus on juba praegu keskendunud materjalide parimale ärakasutamisele ja seeläbi säästlikumale kasutamisele. 

Tooraine valik ja hankimine toimub ökoloogilise jätkusuutlikkuse seisukohalt, näiteks puiduga, mis pärineb peamiselt sertifitseeritud kasvupiirkondadest. 

Uued tehnoloogiad ja tõhusad tootmisprotsessid tagavad PERI süsteemiseadmete parima kvaliteedi ja pika tööea, mis omakorda avaldab positiivset mõju ressursikulule. Tarne- ja ehitusplatsi logistika on samuti optimeeritud tarnemahtude ja transpordimarsruutide osas. 

Strateegiliselt paigutatud objektid tagavad lühikesed tarnekaugused, kusjuures transporti optimeeritakse pidevalt läbi intelligentse logistikavõrgu.

From wood shavings power and heat are generated in the power plant which contributes a significant part of the used energy mix at the production facilities.

Jätkusuutlikkuse aruanne

Oma jätkusuutlikkuse aruandega näitame, kuidas läheneme PERI-s jätkusuutlikkuse teemale. 

Anname avalikult ja läbipaistvalt aru selle kohta, kus me täna seisame, millistes valdkondades saame ja peame parandama ning millised konkreetsed jätkusuutlikkuse eesmärgid on PERI endale keskpikas ja pikas perspektiivis seadnud.