You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

04
juuni
04
juuni

Tellingu lahendused, mis muudavad töö ohutumaks

4. juuni 2018


Pressiteate zip-fail

4. juuni 2018
Bitterfeld-Wolfen
  • Pressiteade (de | en)
  • 2 321 märki (ilma tühikuteta)
  • 6 pilti
  • 67.4 MB
Laadi alla pressiteate zip-fail

Ümarmahuti renoveerimine, Bitterfeld-Wolfen Keemiapark, Bitterfeld-Wolfen

Ümarmahuti renoveerimistööde teostamiseks projekteeriti PERI UP lahendus, mis koosnes ilmastiku eest kaitsvast varikatusest, toestusest ja sisemistest tellingutest. Tähelepanuväärne on see, et konstruktsioon tehti täiesti vabalt seisvana.   

Bitterfeld Keemiapargis asuv 10,000 m³ soolavee mahuti vajas uue korrosioonivastase katte paigaldust. Selleks paigaldati PERI LGS kaitsekatus, mis tagas ilmastikust sõltumatud töötingimused. Koos katust toestavate ja sisemiste tellingutega ehitati kogu süsteem vabalt seisvana, ilma ankruid kasutamata.

Ühiselt välja töötatud tellingu kontseptsioon

Tööohutuse nõuetele vastav lahendus oli ühise töö tulemus. Lahendus eeldas 33 tellingu sektsiooni paigaldust mahuti ümber, mis oleksid suletud ringi moodustamiseks seestpoolt ohupiirete abil ühendatud. PERI UP Flex komponentide kasutus välistas ajakulukad tegevused ja tagas ohutuse üleminekukohtades.

LGS varikatuse kasutuse juures oli prioriteediks ohutus. Katus võeti turvaliselt lahti, et sisemist tellingut mahutist välja tõsta. Integreeritud käigud võimaldasid ohutult konstruktsiooni osadele ligi pääseda, et need saaks eemaldada järk-järgult, vastavalt vajadusele.

PERI UP Flex ilmastikukindel varikatus LGS

Varikatus kaitses erinevate ilmastikuolude eest ja töö ei jäänud seisma ka vihma- või lumesaju ajal. LGS süsteem võimaldab ehitada suurte silletega konstruktsioone, mis on väga turvalised nii paigalduse kui ka kasutuse ajal. Soovi korral integreeritakse sinna käigud, mis tagavad pääsu katuse elementide juurde. Lisa turvavarustus, mis kaitseb kukkumise eest, ei ole seejuures nõutud.    

LGS süsteemi valik on mõistlik ka sellistel töömaadel, kus jalakäijate liikluse piiramine ei ole võimalik. Standardsetest elementidest saab ehitada suurte silletega tööplatvorme, ka väga suurtel kõrgustel ja sildu jalakäijatele.  

Tellingutööde töövõtja

B&S Gerüstbau GmbH, Dessau

Töömaa teenindus

PERI Dresden and Weissenhorn