You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

15
dets
15
dets

SKYMAX laeraketise esitlus Kopenhaagenis

15. dets 2020


Pasteurs’i torn, Kopenhaagen, Taani

Kopenhaageni südalinnas, täpsemini Carlsberg City linnaosas, toimub hetkel uue elu- ja ärikompleksi ehitus. Praegu on töös mitu kõrghoonet ja nendest kõrgeim saab olema Pasteurs’i torn. Esimest korda on kasutusel SKYMAX laeraketis.

Pasteurs’i torn saab ka Kopenhaageni kõige kõrgemaks hooneks. Töö algas 2018 a. ja planeeritud lõpp on 2022. a.

Üks korrus kuue päevaga

PERI klient Per Aarsleff A/S soovis ühe korruse betoonitööd kuue päevaga ära teha. Kliendile pakuti kombinatsiooni esimest korda kasutatavast SKYMAX laeraketisest ja MULTIPROP alumiiniumpostidest, mis vastasid soovitud tingimustele. Aega aitasid säästa veel ka MAXIMO seinaraketis ja RCS roniraketis.  

Edukas SKYMAX laeraketise esitlus

SKYMAX oli hea valik kahel põhjusel. Esiteks on SKYMAX’i eeliseks kiire montaaž ja demontaaž, sest süsteemi paneelid on kerge kaaluga ja erinevate detailide arv on väike. Teiseks, SKYMAX paneelid paigaldatakse madalamal tasandil. SKYMAX’i langetatav posti pea on kõigi PERI postidega kokkusobiv, seega oli seda võimalik kasutada koos MULTIPROP postidega.

Turvaline RCS roniraketise süsteem 

Kliendi seisukohast on RCS roniraketisel mitu eelist. Nende hulgas kraana tööaja vähendamine, hoone seintele lihtne kohandamine ja turvalisus, tänu vahedeta fassaadi katmisele.  

Jätkuvalt hea MAXIMO raketis  

Taaskord kinnitas oma tõhusust ka MAXIMO, tänu millele oli töö graafikus ning kvaliteedi osas järeleandmisi teha ei tulnud.  

SKYMAX-i ootab juba sama kliendiga uus projekt

Klient jäi SKYMAXi laeraketisega niivõrd rahule, et otsustas ka oma järgmise projekti antud süsteemi kasutades teostada.

Töövõtja

PER AARSLEFF A/S

Projekti monitooring

PERI Denmark