You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

09
sept
09
sept

Projektipõhine kombinatsioon raketisest ja tellingust

9. sept 2020


TrIIIple, Viin, Austria

Kompetentne teenindus ja optimaalne süsteemi kasutamine aitasid PERI´l lõpetada kolmest tornist koosneva TrIIIPle elamuehituse projekti Viinis.   

300 miljonit maksev, kasuliku pindalaga 70 000 m2 on TRIIIPLE Viini elumajade ehituses ajalooline sündmus. Projekt on plaanis valmis saada 2021 a. sügisel.

Turvalisus ennekõike

RCS-P ronikaitsepaneelid on ideaalne lahendus suurtel kõrgustel turvaliste töötingimuste tagamiseks ja moodustades ümber hoone vahedeta piirde. Mööda relsse liikuv süsteem kattis korraga kolm korrust. Järgmisele sektsioonile liigutati süsteem kraana või hüdraulika abil.

Betooni valmiduse mõõtmine reaalajas

Uue pilvebaasil PERI InSite sensoriga oli võimalik betooni tugevust reaalajas mõõta, mistõttu läksid ooteajad oluliselt lühemaks.

Keerulise disaini aitasid teostada VST tugitornid  

TrIIIple torne iseloomustavad 11 ja 22 korrustel asuvad konsoolsed laed. Kõige sobivamaks lahenduseks nende ehitamisel osutusid VST tugitornid, mis kinnitati fikseeritavate elementidega hoone külge. Tugitornidele ehitati välja platvorm, et sinna omakorda paigaldada laevalu jaoks vajalik PERI UP telling.  

Lühikesed laevalu ajad

Tornide lagede valuks kasutati SKYDECK laeraketist. Süsteem võimaldas varajast lahtirakestamist ning raketis oli kohe järgmise korruse valuks valmis. Lisaks, süsteemi komponendid on kaalult kerged, mis tähendab, et ehitajad töötasid ergonoomiliselt.

BIM töös

Pilveteenus BIM 360° on ehitusplatsi digitaalne tugi. Panoraamse visualiseerimise abil tagati ulatuslik juurdepääs PERI lahendusele – enne, kui see valmis saab.

Töövõtja

STRABAG AG

Projekti koordineerimine

PERI Austria