You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

29
juuni
29
juuni

Sünkroonis liikuvad platvormid: esmakordne RCS MAX süsteemi kasutamine Lõuna-Koreas

29. juuni 2022


The Sharp # Central Park III, Incheon, Lõuna-Korea

Lõuna-Korea pealinna Seouli lähedale kerkivad kaks uut 140 m kõrgust luksuslikku tornelumaja. Kuna ohutusnõuded olid ranged ja ajagraafik tihe, nagu tavaliselt, võeti esmakordselt Lõuna-Koreas kasutusele PERI pakutud RCS MAX roniraketise süsteem.

RCS MAX roniraketise süsteemi hinnatakse oma innovatiivsuse, tarkade ohutusmeetmete ja eriti lihtsa paigalduse pärast.

Ohutu korruselt korrusele
Lõuna-Korea valitsuse poolt kehtestatud ohutusnõuded on väga ranged, mistõttu oli turvalisus ehitusobjektil esmaseks prioriteediks. RCS MAX roniraketise süsteemi põhiväärtus on detsentraliseeritud hüdraulilised moodulid, mis võimaldasid kõiki platvorme korraga üles liigutada. Niiviisi välistati võimalikud ohud nagu avatud servad või kukkuvad detailid. Lisaks oli olemas ka automaatse peatumise funktsioon ülekoormamise või kokkupõrgete puhuks.    

Revolutsiooniline ronimise protsess 
Koormuse ülekandmine läbi alumise sektsiooni tähendas, et platvormid olid uueks tsükliks kiiremini valmis, mis tegi lõpuks kogu ehitusprotsessi lühemaks. Lisaks koosnes ronimise protsess ainult mõnedest sammudest ja oli ehitajate jaoks kergesti õpitav ning ei vajanud erioskustega spetsialiste.

Täielik kokkusobivus RCS roniraketise süsteemiga  
RCS MAX roniraketise süsteemi kasutamine võimaldas kraanat kasutada minimaalselt. Uue RCS MAX süsteemi komponendid sobivad kokku RCS P kaitsepaneelidega. Kaitsepaneelid tagasid ohutud tingimused ka suurtel kõrgustel ja tugeva tuule korral. 

Kompleksne kontroll
Kõikidest riketest andis kohe märku toiteploki valgussignaal, mis võimaldas neid kiiresti tuvastada ja kohe kõrvaldada. Mooduli küljes olev ekraan võimaldas tervet ronimisprotsessi kontrolli all hoida.

Projekti tugi terve ehitusprotsessi vältel
PERI insenerid toetasid ja nõustasid ehitusmeeskonda terve projekti jooksul. Tänu põhjalikule planeerimisele ja objekti järelevalvele oli roniraketise liigutamise protsess kiire ning töö lõppes vastavalt graafikule.

Peatöövõtja
POSCO E&C Co. Ltd, Yeongnam, Südkorea

Töömaa teenindus
PERI South Korea, Seoul