You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

25
mai
25
mai

PERI roniraketised Kanada kõrgeima elukondliku hoone ehitamisel

25. mai 2023


Pressiteate zip-fail

25. mai 2023
Kanada
  • Pressiteade (en | de)
  • 2 091 märki (ilma tühikuteta)
  • 4 pilti
  • 33.2 MB
Laadi alla pressiteate zip-fail

Pinnacle One Yonge, Toronto, Kanada

Esimestena One Yonge projektis valmivad kolm elukondlikku kõrghoonet. 

Juba esimeses faasis, 217 m hoone ehitamisel, olid töös PERI süsteemid: RCS P tuuleseinapaneelid koos MAXIMO seinaraketise ja SKYDECK vahelae raketise süsteemidega.  

Graafikust kiirem ehitus koos kõrge ohutuse standardi järgimisega 

RCS P süsteem kaitses töötajaid ja võimaldas raketisetöid teha turvalistes tingimustes.  

Tootlikkuse tõstmiseks ehitati RCS P paneelid koos tööplatvormidega, mis tagasid lisajuurdepääsu ja ladustamisruumi väljapool hoone gabariiti. Tänu sellele oli võimalik hoiustada seinaraketist üleval ja lühendada kraana tööaega. 

SKYDECK laeraketist valiti selle lihtsa kasutuse ja kiire paigalduse ning demontaaži pärast. SKYDECK süsteem kombinatsioonis RCS P paneelidega tagasid kiire ja ohutu töö, minimaalsete seisakutega ilma, et ilmastikutingimused segaksid tööprotsessi. 

Kanada kõrgeim elukondlik hoone 

Projekti teises faasis kavandatakse ehitada 345 m kõrguse hoone, mis saab Kanada kõige kõrgemaks elukondlikuks kõrghooneks. Sellise kõrgusega hoone juhul peab raketis võimaldama kiireid tsükleid. 

ACS Core 400 süsteemi valiti, sest sellega on võimalik liigutada raketist koos tööplatvormidega korruselt korrusele ilma kraanata ja minimaalse tööjõu kuluga. Süsteem töötab 6 silindriga mis kasutab vaid 12 sissevalatavat ankrut korruse kohta.   

PERI RCS ronisüsteemi eelised 

Tuuleseinapaneelidel on kõrghoone ehitamisel oluline roll, sest RCS P süsteemiga on ehitus kiirem, ohutum ja efektiivsem. Tuuleseinapaneelid saab projekteerida vastavalt hoone geomeetriale. 

 

Töövõtja  

Premform Ltd. | Brampton, Ontario, Canada 

Töömaa teenindus 

PERI Canada | Bolton, Ontario, Canada