You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

PERI Weissenhornis

Peakontor, arendus ja tootmine alates 1969

Meie teenused teie projektile – raketised, tellingud ja projekteerimine kõik ühest kohast

Raketis

PERI pakub raketist mistahes betoonkonstruktsiooni teostamiseks sobivaimal viisil. Tootevalik vastab globaalsetele nõuetele ja standarditele.

 

Tellingud

PERI tellinguid saab kasutada erinevateks rakendusteks. Sõltumata sellest kas tegemist on raam- või moodultellingutega on nad omavahel kombineeritavad ja universaalsed.

 

Projekteerimine

PERI projekteerimine ei tähenda üksnes tootearendust ja tehnilist planeerimist. PERI seisab üksikasjaliku protsesside optimeerimise eest raketiste ja tellingute valdkonnas.

 

Stabiilne kasv asutamisest alates – edulugu

PERI - rohkem kui 40 aastat kogemust. Innovatsioon ja globaliseerumine on pideva kasvu ja edu tegurid. Kliendikesksus, kvaliteet ja usaldusväärsus on teinud ettevõttest globaalselt juhtiva brändi.

 

* käibeareng PERI grupis miljonites €

PERI maailmas – rohkem kui 95 esindust

Meie asjatundjad pakuvad oma teenusi peaaegu igas riigis üle maailma. Rahvusvaheline kogemus teeb meid  kõigis valdkondades ja igal turul pädevaks. Meil on hea meel neid teadmisi meie klientidega jagada. Kohalik spetsiifika tekitab globaalset teadmist – efektiivse ja ohutu ehituse ning kvaliteetsete tulemuste jaoks.

Meie asukoht

 

Jätkusuutlikkus kui mõtteviis – tootearendusprotsessidest transpordini

Jätkusuutlikkusel on meie tööprotsessides kindel koht. Tootearenduses juba keskendutakse materjali võimalikult säästlikule kasutamisele. Toormaterjali valik ja hange toimuvad ökoloogiliselt jätkusuutlikke norme järgides  - näiteks puit tuleb enamuses sertifitseeritud tootjatelt.

Uued tehnoloogiad ja efektiivsed tootmisprotsessid garanteerivad PERI süsteemide parima kvaliteedi ja pikaajalise töökindluse, millel on omakorda positiivne efekt ressursside tarbimise mõistes. Materjali tarne ja logistika töömaale on optimeertud – koormate suurused ja transpordi marsruut on läbimõeldud. Strateegiliselt soodsad sihtkohad võimaldavad materjali kiiremat tarnet ning logistavõrgustik seisab pidevalt hea selle eest, et transpordikorraldus oleks võimalikult efektiivselt lahendatud.

Energia tootmiseks biomassi kasutav elektrijaam Weissenhorni tehases on hea näide PERI jätkusuutlikust suhtumisest. Näiteks puitlaastudest, mis on puittalatootmise jääkprodukt, toodetakse elektrit ja sooja, millega varustatakse tootmishooneid.