The cost-effective solid web girder

VT 20K puittala

20K tala optimaalse kaitsega tala otstes sobib ideaalselt igapäevaseks ehitusplatsil kasutamiseks

20 cm kõrgusega VT 20K on optimeeritud kasutamiseks vahelagede raketistöödel, eriti õhukeste ja lühikese sildega plaatide jaoks.

VT 20K tala on äärmiselt ökonoomne kasutada ka erilahenduste puhul – alates lihtsatest taladest kuni silla- või tunneliraketisprojektideni. Tala on saadaval 11 pikkuses vahemikus 1,45 m kuni 5,90 m koos tugevate terasotstega, mis on kinnitatud talade otstesse. Need terasotsad koos nõgusa tugiotsaga tagavad tala usaldusväärse kaitse kahjustuste eest.


VT 20K puittala kasutamine

  • Steel caps on the ends of the chords provide reliable protection against damage. Securing of the steel cap has been intentionally done in the unstressed area of the web.
    Kvaliteetne ja vastupidav

    Tala vööd on valmistatud kuusepuidust ja tugevalt kokkusurutud puitkiudplaadist ning suure osa sünteetilisest vaigust. Terasotsad tala otstel on vastupidavuse tagamiseks. 

  • 4 x 8 cm paksused vööd tagavad vineeri vuukide naelutamiseks piisava laiuse. Madal pundumine ja väändumine tänu suurele liimisisaldusele.
    Madal pundumine 

    4 x 8 cm paksused vööd tagavad vineeri vuukide naelutamiseks piisava laiuse. Madal pundumine ja väändumine tänu suurele liimisisaldusele. 

Toote andmed

         

Oled huvitatud VT 20K puittala kasutamisest?

Helista numbrile +372 677 11 00 või kirjuta e-mailile peri@peri.ee

Allalaadimised

Lae alla toote kataloogi ja kasutusjuhendi